Trener zadovoljan

"Mesi ispunjava ono što je rekao"

1
Izvor: Beta / AP / Rebecca Blackwell

Tener fudbalera Intera iz Majamija Herardo Martino izjavio je da je Lionel Mesi golovima na poslednjim utakmicama dokazao da je u taj klub došao da se takmiči i pobeđuje.

"Rekao je da dolazi ovde da se takmiči i da pobeđuje. Mesi ispunjava ono što je rekao", rekao je Martino.

Inter Majami je prošle noći pobedio Orlando Siti sa 3:1 u utakmici Liga kupa, a Mesi je postigao dva gola na svojoj trećoj utakmici u dresu tog kluba.

Sedmostruki osvajač Zlatne lopte je postigao pet golova od svog debija za Inter Majami 21. jula.

"Sa njim su i najteže stvari postale lakše", rekao je Martino.

"Nije nelogično misliti da je postigao pet golova u tri meča, ponekad osećam da preterujemo u smišljanju prideva. Sve se svodi na to da pričamo o najboljem igraču na svetu", dodao je on.

Mesi je postigao prvi pogodak u sedmom minutu meča, a drugi u 72 minutu. Treći gol je postigao Josef Martines.

Pobedom protiv Orlanda, Inter Majami se plasirao u osminu finala Liga kupa gde će igrati protiv Dalasa.