08.01.2018. 10:25
R.E/ mondo.rs

FUDBAL: Real Madrid osvojio samo bod protiv Selte, Barselona ima prednost od 16 bodova.

Ekspres.net
Izvor: Ekspres.net

Real Madrid je sinoć gostovao u Vigu, protiv neugodne Selte, rezultat je bio 2:2. U prvom timu se prvi put posle duže pauze našao Geret Bejl. On je postigao dva gola na asistencije Krosa i Iska. Golman Kejlor Navas je uspeo da odbrani i penal, ali ni to nije bilo dovoljno da se osvoje sva tri boda.

Selta je povela u 33. minutu, golom Danijela Vasa. Ubrzo posle toga, sjajni velšanin je okrenuo rezultat golovima u 36. i 38. minutu. Selta je došla do izjednačenja u 82. minutu i time nanela težak udarac "kraljevićima".

Barselona je iskoristila kiks najvećeg rivala i pobedom 3:0 na Levanteom, došla do 16 bodova prednosti (Real Madrid ima utakmicu manje). Golove za katalonski klub su postigli Mesi i Suarez u prvom poluvremenu, dok je osporavni Paulinjo postigao gol u 92.minutu. On je ovom golom, došao do svog sedmog ove sezone. Na ovom meču je u prvom postavio zaigrao i Ousman Dembele, posle povrede koja ga je zadesila po dolasku u Barselonu.

FUDBAL: GOTOVO Filip Kutinjo je novi igrač Barselone!!!