Scena
08.12.2025. 22:44
Beta

Dom omladine Beograda

Električni orgazam koncertom u subotu proslavlja 45 godina postojanja

Gitara, muzika, koncert
Izvor: Shutterstock

Električni orgazam proslavlja u subotu, 13. decembra 45 godina postojanja jubilarnim koncertom u Domu omladine u Beogradu.

 

Na sajtu Doma omladine piše da će publika čuti sve pesme koje su obeležile 45 godina karijere tog benda – od pank i nju vejv početaka, preko psihodeličnih faza i klasičnih rok albuma.

"Spremili smo setlistu koja će zapaliti 'Amerikanu'. Sviraćemo skoro 30 pesama – pravi rokenrol maraton kroz 45 godina Orgazma. Ubacićemo i nekoliko pesama koje retko sviramo uživo", kazao je osnivač benda Srđan Gojković - Gile pred jubilarni koncert.

Decembarski koncerti Električnog orgazma u sali "Amerikana" Doma omladine su postali tradicija pošto je bend na toj bini svirao 2011, 2015, 2016, 2019, 2022. i 2024. godine.

Ulaznice su dostupne na blagajnama Doma omladine, Beogradske arene i Sava centra, kao i onlajn, putem platforme Efiniti.

Komentari
Dodaj komentar
Close
Vremenska prognoza
clear sky
33°C
22.06.2026.
Beograd
Wind
PM2.5
5µg/m3
PM10
6µg/m3
UV
UV indeks
1
AQI indeks
1

Oni su ponos Srbije

Vidi sve

Najnovije

Vidi sve

Iz drugačijeg ugla

Vidi sve