14.02.2024. 11:50

Svetsko prvenstvo

Anja i Andrej u polufinalu! Evo kada da pratite trke naših plivača

plivanje

Srpska plivačica Anja Crevar plasirala se danas u polufinale trke na 200 metara delfin stilom na Svetskom prvenstvu u Dohi.

Crevar je u kvalifikacijama zauzela 10. mesto rezultatom 2:11,63 minuta. Polufinala su danas od 18.16.

Srpski reprezentativac Andrej Barna plasirao se u polufinale trke na 100 metara slobodno, pošto je zauzeo sedmo mesto u kvalifikacijama sa 48,31 sekund. Polufinala su na programu od 17.26.

Plivačica Nina Stanisavljević nije uspela da se plasira u polufinale na 50 metara leđno, pošto je zauzela 25. mesto u kvalifikacijama rezultatom 29 sekundi.