Liga konferencija

Ovoga puta - časno. Čukarički opet poražen od Fjorentine

1
Izvor: BETA/AP / Darko Vojinovic

Fudbaleri Čukaričkog poraženi su kao domaćini od Fjorentine sa 0:1, u meču četvrtog kola Grupe F Lige konferencija.

Strelac pobedonosnog gola bio je Mbale Nzole iz penala u osmom minutu.

U istoj grupi, Ferencvaroš i Genk su u Mađarskoj su odigrali nerešeno 1:1. Fjorentina je prva u grupi sa osam bodova, Ferencvaroš i Genk imaju po šest, a Čukarički je bez poena.

"Brđani" su pre 14 dana u Firenci poraženi rezultatom 0:6.

Fjorentina je u četvrtak uveče u Leskovcu povela u osmom minutu golom Mbale Nzole iz penala. Veliku priliku za izjednačenje Čukarički je propustio u 52. minutu. Ndijae je sa desne strane ubacio loptu pred gol, a Kovač je neometan sa pet metara šutirao preko gola.

U narednom kolu, Čukarički će dočekati Ferencvaroš, dok će Fjorentina ugostiti Genk.