Daily Mail: Saudijci nude 400 miliona funti za meč Fjurija i Džošue
Posle osvajanja naslova WBC prvaka u teškoj kategoriji nije sigurno ko će biti sledeći protivnik Tajsona Fjurija.
Spominje se mogući revanš protiv Deontaja Vajdlera, ipak Britanci se nadaju kako bi mogao da usledi okršaj Fjurija i Entonija Džošue za ujedinjenje svih pet teškaških naslova prvaka sveta.
Eddie Hearn, Džošuin promotor, potvrdio je kako će se ta borba sigurno dogoditi, a ako je verovati Daily Mailu, ona bi mogla srušiti rekorde zarade, prenosi Index. hr.
EPA/MIKA VOLKMANN
Naime, vodeći ljudi Saudijske Arabije vide Fjurija kao ključ otvaranja zemlje stranim turistima i spremni su izdvojiti čak 400 miliona funti kako bi se meč Fjurija i Džošue održao u njihovoj zemlji.
Povezaen vesti - Fjuri: Nokautiraću te sada; Vajdler: Klošaru, uzimao si koku kad sam te našao
Prema Daily Mailu, četiri člana kraljevske porodice Saudijske Arabije gledala su Fjurijevu borbu u Las Vegasu protiv Vajdlera te ih je Fjurijev nastup oduševio.