Sport
18.05.2026. 13:48
Beta

Plej-of ABA lige

Dubai dočekuje Budućnost u Zenici

1
Izvor: Shutterstock

Košarkaški klub Dubai dočekaće u Zenici ekipu Budućnosti, u prvoj utakmici polufinala plej-ofa ABA lige, objavljeno je danas iz tog takmičenja.

Prva utakmica ove polufinalne serije igra se u četvrtak od 18.00 u hali "Husejin Smajlović" u Zenici, dok je drugi meč na programu u ponedeljak, 25. maja, od 19.00 u Podgorici.

Eventualna treća utakmice igraće se 28. maja, a domaćin će ponovo biti Dubai.

Predsedništvo regionalne košarkaške jednoglasno je prošle sedmice odlučilo da Dubai neće moći da igra domaće utakmice završnice plej-ofa u svojoj dvorani "Koka Kola Arena". 

Tokom vanredne onlajn sednice doneta je odluka da Dubai domaće mečeve polufinala i eventualnog finala igra na neutralnom terenu, a danas je potvrđeno da će to biti Zenica. 

U drugom polufinalu ABA lige sastaju se Partizan i Crvena Zvezda. Prva utakmica te serije, u kojoj su domaćini crno-beli, igra se večeras od 20.00 u Beogradskoj areni.

Komentari
Dodaj komentar
Close
Vremenska prognoza
overcast clouds
15°C
04.06.2026.
Beograd
Wind
PM2.5
5µg/m3
PM10
6µg/m3
UV
UV indeks
1
AQI indeks
1

Oni su ponos Srbije

Vidi sve

Najnovije

Vidi sve

Iz drugačijeg ugla

Vidi sve