06.12.2023. 16:35

Srpski fudbal

Radnički 1923 i Vršac u četvrtfinalu Kupa

Fudbalska reprezentacija Srbije

Fudbaleri Radničkog 1923 plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na svom terenu u Kragujevcu pobedili Smederevo 1924 sa 5:0.

Radnički je poveo u 19. minutu golom Milana Vidakova, prednost je udvostručio Milan Aleksić u 46. minutu, a treći gol postigao je Branislav Milošević u 54.

Strelac za domaće bio je i Nemanja Tomić u 81. minutu iz jedanaesterca, a konačan rezultat postavio je Bojan Adžić u 84. minutu.

Fudbaleri Vršca plasirali su se u četvrtfinale, pošto su kao domaćini pobedili Napredak sa 1:0.

Od 15.30 igraju Čukarički - Javor i Voždovac - Radnički Sremska Mitrovica, dok od 18 časova počinju dueli Crvena zvezda - Radnički Niš i Mladost GAT - Vojvodina.

U četvrtak od 18 časova Partizan će dočekati Grafičar.

Fudbaleri Novog Pazara su se u utorak plasirali u četvrtfinale, pošto su na gostujućem terenu pobedili Inđiju sa 3:2.