Osmina finala Lige Evrope

Pobeda Juventusa, Kostić asistent

1
Izvor: Beta / LaPresse / Marco Alpozzi

Fudbaleri Juventusa pobedili suu Torinu ekipu Frajburga1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige Evrope.

Italijanska ekipa je do pobede došla, nakon što je gol glavom u 53. minutu na asistenciju srpskog fudbalera Filipa Kostića postigao Anhel di Marija.

Gosti su do izjednačenja mogli u 62. minutu, ali je gol Lukasa Helera poništen, pošto mu je rukom loptu dodao Matijas Ginter.

Srpski fudbaler Dušan Vlahović igrao je za Juventus do 67. minuta, a 11 minuta duže je ostao Kostić.

1
Izvor: Beta / AP / Dave Thompson

Mančester junajted je na svom terenu bio bolji od Betisa rezultatom 4:1.

Markus Rašford je doveo domaći tim u vođstvo u šestom minutu, dok je rezultat izjednačio Ajose Peres u 32. minutu.

Junajted je u drugom poluvremenu postigao tri gola i došao do ubedljive pobede, a u strelce su se upisali Antoni u 52, Bruno Fernandeš u 58. i Vaut Veghorst u 82. minutu.