Premijer liga

Mančester junajted pobedio Liverpul!

1
Izvor: Beta / AP / Dave Thompson

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Liverpul sa 2:1, u meču drugog kola engleske Premijer lige.

Mančester junajted je poveo golom Džejdona Sanča u 16.minutu. On je sa 10 metara pogodio ugao gola Liverpula, nakon odličnog driblinga u šesnaestercu.

Rašford je duplirao prednost Junajteda u 53. minutu. Marsijal je poveo kontra napad i lepo proigrao Rašforda, koji je sam izašao ispred golmana Alisona i rutinski zatresao mrežu.

Prednost Junajteda je smanjio Mohamed Salah u 81. minutu, svojim 120. golom u Premijer ligi.

Posle tri odigrana kola, Junajted je zabeležio jednu pobedu i dva poraza, a Liverpul je upisao dva remija i jedan poraz.

U narednom kolu, Junajted će gostovati Sautemptonu, dok će Liverpul dočekati Bornmut.