Tanjug

PARTIZAN LAKO PROTIV VOJVODINE: Povratak na pobednički kolosek

Ekspres.net
Izvor: Ekspres.net

Fudbaleri Partizana pobedili su danas Vojvodinu 4:0 (2:0) u Humskoj u 15. kolu Superlige.

Izabranici Sava Miloševića posle poraza od Čukaričkog u prošlom kolu, došli su lake pobede protiv Novosađanja i tako su napravili dobru uvertiru pred gostovanje Mančester Junajtedu u Ligi Evrope 7. novembra.

Crno-beli poveli su golom Bibrasa Natha u 29. minutu sa penala, koji je dosuđen posle starta Mladena Devetaka nad Bojanom Ostojićem.

Ekspres.net
Izvor: Ekspres.netEkspres.net
EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Isti igrač u 43. minut na povećao je na 2:0, kada mu je Umar Sadik poslao loptu na 11 metara.

Povezane vesti -  UEFA PONOVO KAZNILA PARTIZAN: Ne pomažu ni deca na tribinama

Već na startu drugog dela, Partizan je imao 3:0, kada je Saša Zdjelar posle asistencije Sadika, sa 20 metara šutirao i savladao golmana Emila Rockova.

Četvrti gol u mreži Vojvodine viđen je u 69. minutu, kada se u Umar Sadik upisao u strelce i postavio konačan rezultat.