Sport
28.02.2026. 21:56
Beta
"Sakupljaće minute"
Plavšić napustio Zvezdu
Košarkaš Crvene zvezde Uroš Plavšić prešao je na pozajmicu do kraja sezone u turski drugoligaški klub Bordo.
"Uroš će u novom klubu sakupljati neophodne minute do kraja ove takmičarske sezone", navodi se u saopštenju na klupskom sajtu.
Zvezda je zahvalila Plavišicu na ogromnom doprinosu u osvajanju prvog trofeja u aktuelnoj sezoni i poželela mu je mnogo uspeha i zdravlja.
Plavšić nije imao veliku minutažu ove sezone i imao je problema sa povredom.
Komentari