20.04.2022. 08:36

Fudbal

Pobede Viljareala i Elčea u Primeri

sudija, fudbal

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu ekipu Valensije sa 2:0, u utakmici 33. kola španske Primere.

Viljareal je upisao 14. pobedu od početka sezone i sedmi je na tabeli sa 52 boda, dok je Valensija deseta sa deset bodova manje.

Oba pogotka za Viljareal na večerašnjem meču postigao je Arnaut Danjuma, u četvrtom minutu sa penala i u 17. minutu.

Takođe, fudbaleri Elčea su u gostima slavili protiv Betisa sa 1:0, a strelac jedinog gola bio je Tete Morente u 82. minutu.

Betis je peti na tabeli španskog šampionata sa 57 bodova, dok je Elče na 13. poziciji sa 38 osvojenih bodova.