Superliga Srbije

Partizan nastavio da ređa poraze, ovog puta bolji je bio TSC

1
Izvor: BETAPHOTO / BRANISLAV BOZIC

Ekipa TSC pobedila je u Beogradu Partizan rezultatom 2:1, u utakmici 32. kola Superlige Srbije.

Partizanu je to bio četvrti vezani poraz.

A post shared by FK PARTIZAN (@partizanbelgrade)

TSC je upisao 19. pobedu od početka šampionata i sada je treći na tabeli sa 66 bodova, odnosno ima samo četiri boda manje od drugoplasiranog Partizana.

TSC je poveo u 29. minutu pogotkom Aleksandra Ćirkovića koji je udarcem sa peterca savladao Aleksandra Jovanovića, a samo šest minuta kasnije crno-beli su izjednačili golom Bibarsa Natha iz slobodnog udarca sa oko 18 metara.

Pobedu gostujućem timu doneo je Saša Jovanović u 76. minutu. On je, samo pet minuta pošto je ušao u igru, iskoristio dobar cenaršut Ifeta Đakovca i glavom savladao Jovanovića.

Desetak minuta posle tog gola, Kastiljo je pogodio mrežu gostiju, ali je taj pogodak domaćeg tima poništen zbog ofsajda.

Fudbaleri Partizana će u narednom kolu dočekati Vojvodinu, dok će TSC gostovati Crvenoj zvezdi.