Sport
01.10.2025. 21:07
Beta

Uhapšena dvojica

Posle nereda u Napulju navijač Sportinga u bolnici

1
Izvor: Shutterstock

Jedan navijač Sportinga iz Lisabona primljen je u bolnicu, a dvojica navijača Napolija uhapšena su zbog nereda uoči večerašnje utakmice u Napulju, u drugom kolu fudbalske Lige šampiona.

 

Automobili su oštećeni, a navijači su se gađali stolicama iz restorana i kafića u centru Napulja, uoči utakmice na stadionu "Dijego Maradona", prenela je Gazeta delo Sport.

Čini se da su navijači Napolija napali navijače Sportinga koji su sedeli u restoranu i tada su na njih bacali stolice i stolove.

Policija traga za još sedam osumnjičenih za koje se veruje da su učestvovali u sukobima.

Utakmica počinje večeras od 21 čas.

Napoli je u prvom kolu Lige šampiona izgubio od Mančester sitija 0:2, a Sporting je pobedio Kairat 4:1.

Komentari
Dodaj komentar
Close
Vremenska prognoza
clear sky
33°C
26.06.2026.
Beograd
Wind
PM2.5
5µg/m3
PM10
6µg/m3
UV
UV indeks
1
AQI indeks
1

Oni su ponos Srbije

Vidi sve

Najnovije

Vidi sve

Iz drugačijeg ugla

Vidi sve