Vesti
22.07.2025. 12:36
Beta

Više puta prijavljivan

Muškarac iz Bajine Bašte povratnik iz zatvora

1
Izvor: ATAIMAGES / Antonio Ahel

Muškarac iz Bajine Bašte koji je, kako se sumnja, ubio bivšu suprugu i sina pa izvršio samoubistvo, bio ranije prijavljivan zbog nasilja u porodici, rekao je ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić.

Dačić je gostujući na televiziji Prva kazao da su tom šezdesetdevetogodišnjem muškarcu više puta izrečene mere zabrane prilaska bivšoj ženi i da je bio u zatvoru zbog kršenja te zabrane.

Ministar je rekao da će policija ispitati da li je bilo propusta u postupanju državnih službi koje su se bavile tom porodicom.

U kući u okolini Bajine Bašte policija je našla telo četrdesetšestogodišnje žene, njenog šezdesetdevetogodišnjeg bivšeg supruga i njihovog sedmogodišnjeg sina.

Pretpostavlja se da je M.R. iz Bajine Bašte pištoljem ubio bivšu suprugu i sina, a potom izvršio samoubistvo.

Opština Bajina Bašta je povodom porodične tragedije proglasila 22. jula Danom žalosti u toj opštini.

Komentari
Dodaj komentar
Close
Vremenska prognoza
overcast clouds
16°C
04.06.2026.
Beograd
Wind
PM2.5
5µg/m3
PM10
6µg/m3
UV
UV indeks
1
AQI indeks
1

Oni su ponos Srbije

Vidi sve

Najnovije

Vidi sve

Iz drugačijeg ugla

Vidi sve