Slavlje

Žurka na Marakani, Zvezda proslavila titulu (FOTO)

zvezda titula
Izvor: ATAIMAGES / Dusan Milenkovic

Fudbaleri Crvene zvezde savladali su večeras Čukarički 4:1 u utakmici poslednjeg, sedmog kola, plej-ofa Superlige i na najlepši način proslavili osvajanje 35. šampionske titule.

Crveno-beli su osvojili sedmu uzastopnu titulu i četvrtu uzastopnu duplu krunu. Gosti sa Banovog brda poveli su golom Viktora Rogana u 17. minutu, a preokret je sa dva pogotka, u 32. i 55. minutu doneo Piter Olanjinka.

Do kraja su pogađali Naser Điga u 79. i Žan-Filip Kraso u 90. minutu. Trener Vladan Milojević "kombinovao" je tim, a od crveno-belog dresa oprostili su se kapiten Aleksandar Dragović, Nemanja Milunović, Kosta Nedeljković, kao i dugogodišnji rezervni golman Zoran Popović. Utakmicu je sudila ženska trojka na čelu sa Jelenom Cvetković, a iz lože je posmatrao i predsednik Srbije Aleksandar Vučić.

Zvezda je sezonu završila sa 96 bodova, 18 više od drugoplasiranog Partizana, dok je Čukarički kao šesti sa 57 bodova ostao bez plasmana u Evropu.