Serija A

Luka Jović postigao gol u derbiju protiv Intera (VIDEO)

Luka Jović
Izvor: ANSA / CLAUDIO GIOVANNINI

Fudbaleri Intera pobedili su u gostima Fjorentinu sa 4:3, u meču 11. kola italijanske Serije A.

Strelci za Inter bili su Nikolo Barela u drugom i Lautaro Martines u 15. i 73. i Henrik Mhitarijan u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Golove za Fjorentinu postigli su Artur Kabral iz penala u 33, Džonatan Ikone u 60. i srpski reprezentativac Luka Jović u 90. minutu.

Inter je zabeležio sedmu pobedu u prvenstvu i sa 21 bodom se nalazi na sedmom mestu na tabale. Fjorentina je na 13. poziciji sa 10 poena.

U narednom kolu, Fjorentina će gostovati Speciji, dok će Inter dočekati Sampdoriju.