Nerešeno

Ni dva penala nisu dovoljna: Radnik baš ne leži Crvenoj zvezdi

Dejan Stanković
Izvor: EPA / ANDREJ CUKIC

Fudbaleri Crvene zvezde i Radnika odigrali su 1:1 (1:0) u utakmici 20. kola Superlige Srbije.

Loši vremenski uslovi uticali su na posetu, pa je pred samo 4.286 gledalaca, uprkos besplatnom ulazu, Zvezda povela golom Aleksandra Kataija u 36. minutu iz penala.

Katai je samo sedam minuta kasnije promašio penal, potom su crveno-beli u nastavku promašili nekoliko šansi, da bi kazna stigla u 83. minutu kada je Bogdan Stamenković savladao Milana Borjana.

Radnik je opet bio "koban" za Zvezdu, s obzirom na to da je nedavno slavio u Surdulici.

Ujedno, pokvarili su jubilej Dejana Stankovića, koji je 100. put predvodio ekipu sa klupe.