Super liga Srbije

Zvezda pobedila Radnik

1
Izvor: BETAPHOTO / BRANISLAV BOZIC

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u subotu uveče na svom terenu u Beogradu Radnik iz Surdulice sa 3:1, u utakmici 14. kola Super lige Srbije.

Zvezda je povela u 19. minutu golom Jovana Mijatovića, a prednost je u 54. minutu udvostručio Uroš Spajić.

Gostujući tim smanjio je zaostatak golom Nemanje Tomaševića u 70. minutu, a pobedu crveno-belima obezbedio je Gelor Kanga u 90. minutu iz jedanaesterca.

Zvezda je ostvarila 10. pobedu u prvenstvu i druga je na tabeli sa 31 bodom, tri boda manje i utakmicom više od vodećeg Partizana.

Radnik je nastavio loš niz i posle šestog poraza zauzima poslednje mesto na tabeli sa devet bodova.

U sledećem kolu Zvezda će u Pančevu igrati protiv Železničara, a Radnik će dočekati Napredak.