Azija

Mitrović i Savić strelci u pobedi Al Hilala

Aleksandar Mitrović
Izvor: EPA / Stringer

Fudbaleri Al-Hilala pobedili su na svom terenu Mumbai sa 6:0, u meču trećeg kola Grupe D azijske Lige šampiona.

Tri gola za Al-Hilal postigao je srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović u petom, 67. i 80. minutu. Treći gol na meču postigao je drugi srpski reprezentativac u dresu Al-Hilala Sergej Milinković-Savić u 75. minutu.

Konačan rezulta su postavili pogocima Mohamed Al Burajk u 82. i Abdulelah Al Malki u petom minutu sudijske nadoknade vremena.

Al-Hilal je prvi u grupi sa sedam osvojenih poena, a Mumbai je na četvrtom mestu bez bodova.

U narednom kolu, Al-Hilal će gostovati Mubaiu.