Vesti
14.07.2019. 17:19
R.E./Tanjug/Foto:Shutterstock

MUP: Povodom posete Makrona, izmene saobraćaja u delovima Beograda

Ekspres.net
Izvor: Ekspres.net

Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je danas da će preduzeti maksimalne mere obezbeđenja povodom predstojeće posete predsednika Republike Francuske Emanuela Makrona, koje će dovesti do izmene režima saobraćaja u određenim delovima Beograda.

Saobraćaj će sutra u popodnevnim satima u Beogradu biti povremeno obustavljan na auto-putu, u pravcu ka Beogradu, i svim pristupnim saobraćajnicama, kao i u Ulici kneza Miloša i u centralnim gradskim ulicama, naveo je MUP.

Povezane vesti - NESKRIVENA PORUKA EMANUELA MAKRONA: Au revoir Pristina

Pripadnici Jedinice za obezbeđenje određenih ličnosti i objekata primenjivaće posebne mere fizičkog i tehničkog obezbeđenja na trasama kretanja štićene ličnosti, a pripadnici Uprave saobraćajne policije preduzimaće intenzivne mere u cilju normalizacije saobraćaja nakon prolaska kolone sa štićenom ličnošću.

"Molimo građane da imaju razumevanja za aktivnosti koje će pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova preduzimati tokom predstojeće posete francuskog predsednika", navedeno je u saopštenju MUP-a.

Komentari
Dodaj komentar
Close
Vremenska prognoza
light rain
16°C
05.05.2025.
Beograd
Wind
PM2.5
5µg/m3
PM10
6µg/m3
UV
UV indeks
1
AQI indeks
1

Oni su ponos Srbije

Vidi sve

Najnovije

Vidi sve

Iz drugačijeg ugla

Vidi sve