Super liga Srbije

Zvezda rutinski protiv Čuke, Katai i Bukari šutirali za pobedu

1
Izvor: BETAPHOTO / Nebojsa Parausic

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u subotu na svom terenu ekipu Čukaričkog sa 3:0, u utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Crveno-beli su upisali 19. pobedu u šampionatu i prvi su na tabeli sa 60 bodova, odnosno imaju 14 bodova više od Partizana koji će u nedelju gostovati Spartaku.

Na drugoj strani, Čukarički je ostao na četvrtoj poziciji sa 41 bodom na svom kontu.

Zvezda je novu pobedu u Super ligi Srbije najavila u razmaku od nekoliko minuta u prvom poluvremenu.

1

Prvo je Aleksandar Katai u 13. minutu primio loptu na levom boku, ušao u kazneni prostor, namestio se i sa desetak metara od stativu pogodio za 1:0.

Četiri minuta kasnije, Čukarički je izgubio loptu na sredini terena, Aleksandar Pešić je potom poslao do Osmana Bukarija koji je okrenuo u šesnaestercu i zatresao mrežu gostujućeg tima.

Konačan rezultat postavio je Bukari svojim drugim golom u 67. minutu, posle asistencije Milana Rodića.

Fudbaleri Zvezde će u narednom kolu gostovati Javoru, dok će Čukarički dočekati Kolubaru.